Fujifilm Instax 210

Produkt nemá žádné parametry.

• Okamžité fotky
    • Větší formát, takže širší užití
    • Příjemně překvapila kvalita fotek
    • Je to macek
    • Špatně se shání pouzdro
  • , zakoupeno v FUJIfoto.cz

• Opravdu rychlá fotografie.
    • Film sice menšího rozměru, než u klasického Polaroidu, ale podstatně lacinější!
    • Snadná obsluha.
    • Kamera je příliš velká, těžká a nevzhledná.

Před lety jsem často používal Polaroid a zbylo mi trochu nostalgie.Původní funkční kameru Polaroid dosud mám, ale přes 500 Kč za 8 fotek se mi zdá moc. Když jsem objevil Instant 210 a podstatně lacinější filmy do ní, tak jsem se rozhodl ji koupit, nota bene i cena je přijatelná. Překvapilo mne však, že je dost velká, těžká a vzhledově ne moc hezká. Ale na funkci to nemá vliv, funguje podle očekávání. Hodí se zejména na záběry osob při společenských akcích, jako jsou oslavy narozenin, křtiny, svadby, grilování a pod., kde společnost velmi ocení možnost okamžitého prohlížení fotografií ze záběrů pořízených před pár minutami. Kamera, podle mne, není příliš vhodná pro fotografování krajiny či městských vedut, ale nevylučuji její použití ani v tomto žánru, má-li autor pro to své důvody.

Závěr: v době nepřeberného množství digitálních přístrojů, včetně mobilních telefonů, je použití analogového přístroje s možností okamžitého získání skutečné "fotky" nostalgickou připomníkou na dobu mládí pro pamětníky, a pro mládež poznání něčeho nového(i když starého), neobvyklého, zajímavého a svým způsobem krásného, co jim dokáže obohatit zážitky zejména na společných zábavách a akcích.

• , zakoupeno v Analogue

• V dnešní době sociálních sítí ideální fotoaparát na uchování vzpomínek.
    • Nejhnusnější fotoaparát ever made.

Supr cena, supr fotky, ale ten vzhled:(

Produkt nemá žádné parametry.

Poznejte nadšení a objevte v sobě vášeň pro instantní fotografie! Buďte hvězdou každého večírku! Darujte svým blízkým jedinečný suvenýr ze společně strávených okamžiku! S fotoaparátem Instax 210.

Předností fotoaparátu je zaoblený úchop, automatický blesk, ostření ve dvou rozsazích a electronická závěrka.

Zaoblený tvar, pohodlný postranní úchop, nastavení exp. režimů a okamžitá kvalitní a jasná fotografie. Automatický blesk, kvalitní výsuvný objektiv a velký jasný hledáček příspívají k vysoké kvalitě pořízených fotografií.

Popis produktu:

Tento širokoúhlý instantní fotoaparát vám umožní fotit různé scenérie. Od rozlehlé krajiny až po snímky z večírku s mnohá lidmi.

Fotoaparát má velice elegantní tělo, které je vhodné ke každé příležitosti.

Close-up čočka vám umožní fotit až ze 45 cm.

Fotoaparát vám umožňuje nastavit barvy při tisku fotografie tak, aby výsledná fotografie byla světlejší neb tmavší.

Další funkci je elektronický blesk, který automatický upravuje sílu blesku v závislosti na vzdálenosti od fotografované věci tak, aby byla co nejlépe osvícená.

Technická specifikace:

• ostření na blízko: 0.9 . 3 m
  • ostření: 3 m - nekonečno
  • možnost přepnutí: normální/krajina
  • automatická nastavitelná rychlost závěrky: 1/64 - 1/200

možnost nastavení světlejšího/tmavšího fota +- 2/3 EV

• dosah blesku: 0,9 - 3 m
  • napájení: 4AA / 10 baličku filmu
  • rozměry: 94,5x178,5x117,5 mm (VxŠxH)
  • hmotnost: 650 g bez baterii

• Okamžité fotky
    • Větší formát, takže širší užití
    • Příjemně překvapila kvalita fotek
    • Je to macek
    • Špatně se shání pouzdro
  • , zakoupeno v FUJIfoto.cz

• Opravdu rychlá fotografie.
    • Snadná obsluha.
    • Kamera je příliš velká, těžká a nevzhledná.

• , zakoupeno v Analogue

• V dnešní době sociálních sítí ideální fotoaparát na uchování vzpomínek.
    • Nejhnusnější fotoaparát ever made.

Supr cena, supr fotky, ale ten vzhled:(

• , zakoupeno v kamerov.cz

splnilo očekávání

• film drahe
  • , zakoupeno v K24.cz

• Jednoduché ovládání
    • Možnost nastavit expozici
    • Fotky jsou kvalitní

I přes dražší provoz doporučuji. Není nad to podarovat někoho okamžitě fotkou :-)

• , zakoupeno v HOMOBOT

• Mnoho funkcí (pokročilejší nastavení oproti menším variantám)
    • Velikost fotografií
    • Součástí balení jsou baterie
    • Balení neobsahuje (ani například jednoduchý) obal
    • Je obrovský!
  • , zakoupeno v ALEXA

• Zábava
    • Rozměr fotek
    • Může být cena filmů

Dražší na provoz než digitální fotoaparát, ale výsledkem je materiální vzpomínka v podobě vytištěné fotografii.

• jednoduché ovládání
    • Nemám srovnání, takže žádné

Doporučuji.

• Víc možností nastavení oproti Instaxu Mini
    • Ostré fotky i za horších světelných podmínek
    • Rozměry

Instantí fotografie je spíš o zábavě a přesně k tomu je taky Instax Wide! Nabízí více možností nastavení blesku a také osttření oproti Instaxu Mini. Balení obsahuje zrcátko, které se připevní na objekitv a tak když se fotíte, víte co fotíte.
    Kdo váhá ohledně nákladů, tisk digitálních fotografií vyjde jen o trochu levněji. Navíc se nic nevyrovná tomu, když fotografii hned máte. A ještě vidíte jak se vybarvuje!