Lomography Lomo'Instant

Lomography Lomo Instant Marrakesh Edition Kit Lomo'Instant je okamžitá kamera perfektní velikosti, kterou si vezmete kamkoli! Pomocí tohoto elegantního fotoaparátu pořizujte ty...
2 329 Kč
Doporučená nabídka MUZIKER.cz

Skladem • Více variant79 Kč96 % • 19 371 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• rozsáhlé možnosti nastavení
    • kvalitní zpracování

Chybejici cesky navod

• má více funkcí
    • multiexpozice
    • blesk
    • pro začátečníky automat. funkce
    • poměrně levné filmy

Instantní fotoaparát Lomography Lomo'Instant bych rozhodně doporučila. Focení s ním je zábava a dají se s ním dělat různé experimenty díky několika funkcím například fotit dvě fotografie přes sebe nebo kresbu světlem díky nastavení delší expozice. Díky blesku můžete fotit i ve tmě.

Lomography Lomo Instant Marrakesh Edition Kit

Lomo'Instant je okamžitá kamera perfektní velikosti, kterou si vezmete kamkoli! Pomocí tohoto elegantního fotoaparátu pořizujte ty nejkreativnější a nejfantastičtější fotografie, které můžete okamžitě sdílet kdekoli a se všem.

Funkce 3 režimy fotografování pro každý druh okamžitého fotografování Lomo'Instant má režim automatického fotografování s bleskem, takže můžete snadno pořizovat fantastické okamžité fotografie s bleskem pouhým stisknutím tlačítka. Můžete také přepnout do dvou manuálních režimů fotografování, abyste otevřeli všechny druhy experimentálních možností fotografování.

• Automatický režim při zapnutí blesku: Při použití tohoto režimu detekuje senzor na blesku jas a expozimetr automaticky vydá správné množství záblesku. Výchozí hodnota clony je f/16 a lze upravit kolečko kompenzace expozice. Je ideální pro použití kdekoli, když jste na cestách.
  • Manuální režim při zapnutí blesku : Tento režim je skvělý pro fotografování v interiéru. Blesk je zapnutý a můžete přepínat mezi N pro běžné denní snímky a B závěrkou pro dlouhé expozice.
  • Manuální režim s vypnutým bleskem : Tento režim je skvělý pro dlouhé expozice v noci. Blesk je vypnutý a můžete přepínat mezi N pro běžné denní snímky a B závěrkou pro dlouhé expozice v noci.

Technické specifikace

• Formát filmu : Fujifilm Instax Mini Film
  • Expoziční plocha : 42 mm x 64 mm
  • Rychlost závěrky : 1/125s / Bulb
  • Kompenzace expozice : +2/-2 hodnoty expozice
  • Vyhazovací mechanismus : Motorizovaný
  • Vícenásobná expozice : Ano
  • Směrné číslo vestavěného blesku : 9 (m)
  • Automatický výstup blesku : Ano
  • Napájení : 6V (4x AAA baterie)
  • Držák na stativ : Ano
  • Držák pro uvolnění kabelu : Ano
  • Clona : f/8, f/11, f/16, f/22, f/32

Ultra-Advanced Lens System

Fotoaparát má vestavěný širokoúhlý objektiv a je kompatibilní s vícenásobnými nástavci objektivů, které lze našroubovat na Lomo'Instant pro spoustu kreativních a experimentálních možností fotografování.

• Širokoúhlý objektiv (vestavěný) : Tento širokoúhlý objektiv ekvivalentní 27 mm zachytí více, než vaše oči dokážou vidět, a umožňuje pořizovat blízké a osobní záběry díky nejkratší zaostřovací vzdálenosti 0,4 m.
  • Nástavec objektivu Fisheye : Nástavec objektivu Fisheye umožňuje pořizovat 170° snímky. Nechte se zaháčkovat, lemovat a nestydatě potápět pro nádherné kruhové okamžiky s 170° nástavcem pro rybí oko.
  • Portrétní nástavec objektivu : Tento všestranný 35mm nástavec ekvivalentní objektivu je vhodný pro fotografování v interiéru i exteriéru. Skvěle se hodí pro portréty i pouliční fotografii a snímky krajiny.
  • Objektiv na blízko: Tento objektiv umožňuje nejkratší zaostřovací vzdálenost 10–15 cm pro výrazné záběry zblízka.

Sh-oooot Looooo-ng Exposures

Nastavení B Lomo'Instant vám umožňuje vytvářet fotografie s proužky světla tím, že podržíte závěrku otevřenou tak dlouho, jak chcete. Vyzkoušejte to pro noční focení nebo focení při malování světlem.

Fotografujte neomezeně vícenásobné expozice

Lomo'Instant je jediný moderní fotoaparát Instant, který vám umožňuje fotografovat neomezené vícenásobné expozice. To znamená, že můžete zkombinovat mnoho záběrů v jednom snímku a dosáhnout efektů, které vás zastavují!

Barevné gely

Vyberte si z modré, červené, fialové a žluté! Přidáním filtrů na blesk si můžete pohrát s chladnými a teplými tóny a dodat svým okamžikům umělecký šmrnc!

Největší nastavení clony ve světě okamžité fotografie

Lomo'Instant Camera má se svou maximální světelností f/8 největší nastavení clony v současnosti ve světě okamžité fotografie. Při fotografování s f/8 můžete získat jasnější snímky. Případně použijte menší clonu, například f/22, abyste zaostřili každý detail.

Perfect Instant Photo Format

Fotoaparát vytváří snímky velikosti kreditní karty pomocí vysoce kvalitního a široce dostupného filmu Fuji Instax Mini, známého svými jasnými barvami a čistým obrazem.

Zrcadlo

Lomo'Instant Camera má nalevo od objektivu malé zrcátko. V kombinaci s širokoúhlým objektivem vám zrcátko Lomo'Instant umožní pořizovat dokonalá selfie.

Balíček obsahuje

• Krytky objektivu
  • Barevné gelové filtry
  • Karty s technikou střelby
  • Návod k použití

Poznámka : Fuji Instax Mini Film a čtyři baterie AAA nejsou součástí balení.

• rozsáhlé možnosti nastavení
    • kvalitní zpracování

• Výměnné objektivy
    • Větší množství nastavení
    • Poměrně tmavé fotky
    • Až moc výrazná a nechtěná vinětace

Nikdy jsem nepřišla na chuť digitálním fotoaparátům a když už jsem chtěla některý okamžik zachytit, radši jsem si ho nakreslila. Pak jsem si ale říkala, že vezmu fotky na milost, když bude možnost je mít rovnou fyzicky u sebe. Po dlouhém vybírání jsem si zakoupila Lomo'Instant. První kus, který mi byl doručen, byl bohužel vadný. Byla jsem trochu zklamaná, bylo to těsně před dovolenou, ale naštěstí nám obchod zapůjčil jiný, a to instax mini 70 od fujifilm. Celou dovolenou jsem byla nadšená, máme krásné fotky. Poté jsem zapůjčený instax vrátila a dostala nový Lomo'Instant. Věděla jsem, že to fotky z něj budou mít jiný nádech než z instaxu, který dělá automaticky hodně barevné fotky více méně bez viňetace. Ale bohužel jsem netušila, že rozdíl bude tak markantní. Nevím, jestli to je mou neochotou vypančat 20-40 snímků jen na to, abych se naučila vše správně nastavit nebo mám takovou smůlu a mám dvakrát vadný kus, ale fotky mám velmi tmavé, s šílenou vinětací a pokud delší dobu foťák nepoužiji, první fotka je vždy celá černá. Stále doufám, že se mi s ním časem začne dařit dělat lepší fotky. Fotoaparát doporučuji těm, kteří o focení něco málo ví a jsou ochotni fotoaparát před každou fotkou pečlivě nastavit. Pokud chcete okamžitě hezkou (a trochu kýčovitě barevnou) fotku bez dlouhého nastavování, doporučuji raději pořídit instax od fujifilm.

Chybejici cesky navod

• má více funkcí
    • multiexpozice
    • blesk
    • pro začátečníky automat. funkce
    • poměrně levné filmy

• , zakoupeno v Analogue

• krásné fotky. možnost nastavení různých stylů focení
    • nenašel jsem

spokojenost!!!

• , zakoupeno v Analogue

• Splňuje očekávání, focení je konečně zábava.
    • Fotky nelze rovnou uploadovat na facebook :)

Taková analogová hračička, která donutí o fotkách aspoň trochu přemýšlet.