Nejnovější recenze ze sekce Klasické fotoaparáty

Fujifilm Instax Mini Evo

Fujifilm Instax Mini Evo

Anonym Anonym

Přidáno: 13. března 2024

• Má obrazovku, na které se může zkontrolovat fotka před tiskem- ušetříte za filmy z nepovedených fotek
  • Možnost SSD karty, takže se fotky mohou vytisknout zpětně
  • Spárování s mobilem- dají se vytisknout fotky z mobilu; Dá se využít jako vzdálená spoušť (ukazuje obrazovku z foťáku- vidíte co fotíte)
  • Foťák není nijak velký, ideální na cesty
  • Kvalita fotek
  • Vzhled/kvalita foťáku
  • Oproti ostatním instaxům, tento vypadá jako normální foťák
  • Asi jen že v balení není adaptér, ale každý z nás už má stejně spousty adaptérů doma
  • V balení není nějaký kryt, ale dá se dokoupit
  • Kvůli své malé velikosti má i menší rozměr vytisknuté fotky- Velikost filmu: 54 × 86 mm a velikost snímku: 46 × 62 mm, ale řekl bych že skladnost foťáku je větší plus než menší velikost fotky

Už jen kvůli obrazovce na foťáku a možnosti rozhodnout se zda fotku vytisknete, nebo ne se vám během chvíle vyšší cena vrátí za ušetřené filmy. Jen během prvního večera, kdy jsme zkoušeli jak vše funguje a pořizovali fotky, jsme ušetřili snad 10 fotek, které by se nedali použít. Kdyby jste někam vycestovali a zapomněli si náhradní filmy, tak je možné fotky ukládat do foťáku na SD kartu a zpětně vytisknout. Kdyby se vám foťák vybil, můžete fotit na mobil a po propojení s foťákem si je vytisknout. Propojení s mobilem se dá také využít jako vzdálená spoušť a ještě se vám na mobilu ukáže obrazovka z foťáku, takže vidíte co fotíte. Jinak má asi vše co bych si představoval- časovač, různé filtry, efekty a nastavení.

Maximální spokojenost

Fujifilm Instax Mini 12

Fujifilm Instax Mini 12

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v Electro World

• Super set
  • Kvalita instax tam nie je o čom :)

Darček ktorý potešil. Instax je proste ikona tam moc nie je o čom sa vykecávať. Akurát tak možno že sa cartridge s fotkami míňa moc rýchlo.

Ověřený zákazník elem6 Ověřený zákazník

• Fotí Dobre
  • Je pěkný

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Zakoupeno v Testuj.to

• možnost okamžitého tisku fotografií
  • velký barevný displej
  • možnost uložit fotky i videa na microSD kartu a jejich přetažení do PC
  • nabíjení přes USB kabel
  • kreativní možnosti - rámečky, filtry, efekty
  • digi hry
  • v balení není microSD karta a bez ní není možné využít všech funkcí fotoaparátu

Fotoaparát Lamax InstaKid1 jsme testovali spolu s našimi dcerami. Velkou výhodou tohoto fotoaparátu oproti jiným dětským přístrojům je totiž integrovaná termotiskárna. Na výběr jsou 2 typy termopapíru, obyčejný a samolepící. Výměna je jednoduchá a zvládne ji dítě samo. V menu fotoaparátu jsme si nastavili češtinu a prozkoumali i ostatní položky - děti nejvíce zaujaly 4 klasické mobilové hry (had, zeď, sokoban a tetris) a také možnost aplikace různých filtrů a rámečků na fotografii. Ty jsou skutečně pěkné, můžete si třeba vytisknout vánoční jmenovku na dárek s vaší fotkou. Kvalita tisku na termopapír není tak vysoká, jako jsme zvyklí ze stolních tiskáren, ale pro děti - pro které je tento produkt určen - určitě stačí. Po vložení mikroSD karty (pozor, není součástí balení) si můžete fotky i ukládat, natáčet a přehrávat si videa a pouštět si i třeba mp3 soubory. Celkově mi přijde fotoaparát vhodný pro věkovou skupinu 5-10 let, s tím, že tisknutí momentek na tiskárničce ocení i starší.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Design
  • rychlost tisku
  • volba češtiny
  • bohaté funkce

Dcera s kamarádkami si s foťákem užily spoustu zábavy. Kromě focení a následném nalepování do bločku se mohly natáčet nebo hrát známé hry. Filtry ani fotorámečky Lamaxu nechybí. Děti si s ním opravdu užijí zábavu.
Foťák prošel i zkouškou odolnosti u mé mladší tříleté dcery. Další výhodou je vstup na mikroSD kartu, šňůrka na pověšení na krk, velký barevný displej a velmi rychlý tisk fotek. Musím říct, že pro začínající malé fotografy je tento foťák super volbou. Je to zábavný kamarád.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

• Krásný design
  • Jednoduché ovládání
  • Roličky termopapíru v balení
  • České menu
  • Rámečky a další efekty ve foťáku
  • Okamžitý tisk
  • Přednastavené hry
  • Možné použít jako MP3 přehrávač.
  • Velký barevný displey
  • vše v naprostém pořádku

Fotoaparát LAMAX InstaKid1 je skvělým parťákem pro vaše dítě, pokud rádo objevuje nové věci :) Během pár vteřin vám vytvoří černobílé fotografie, které můžete vyšperkovat přednastavenými rámečky nebo speciálními efekty. Pokud do fotoaparátu vložíte SD kartu, rozšíříte jeho kapacitu. Fotky můžete ukládat až v rozlišení 8 MP. Ve chvílích volna může dítě hrát na foťáku některou z přednastavených her. Tisknout můžete ve stupních šedi nebo jehličkovým tiskem. Menu je v češtině, což je největší výhoda. Moc se mi líbí velký barevný displej, je přehledný a dítě samo velmi intuitivně fotoaparát ovládá. Moc se nám líbí a doporučujeme :)

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• čeština
  • termopapíry a lepící papír v balení
  • rychlost a kvalita tisku
  • není nic

Fotoaparát pro děti InstaKid má v balení hned tři roličky na které můžete tisknout své fotografie - dvakrát termopapír a jednou nalepovací termopapír. Napoprvé se mi podařilo nasadit roličku obráceně a marně jsem čekala na fotografii, ale otevření foťáku a obrácení roličky je otázkou pár okamžiků. Pomocí fotoaparátu můžete i natáčet videa, fotit bez tisku a vše si uložit, díky slotu na SD kartu. Dále je možné poslouchat hudbu a hrát hry, v nabídce jsou čtyři. K dispozici je velký barevný displej a možnost nastavit si český jazyk. Fotografie jsou černobílé, v dostatečné kvalitě. Před vyfocením lze na fotografii přidat různé efekty, rámečky nebo třeba rozložení obrazu na více čtverečků. InstaKid má hezkou pastelovou barvu a v té samé i šňůrku na uchycení, je příjemně lehký do rukou a má snadné ovládání které zvládnou i menší děti. Moc se nám líbí a můžeme doporučit!

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• jednoduché ovládání
  • tisk na samolepící papír
  • fotografie určitě nejsou stejné jako na obalu

velikost fotoaparátu je tak akorát pro děti. Ocenil jsem i jednoduchost ovládání a hlavně klíčenku na krk, díky které nehrozí pád na zem. Kvalita výsledných fotografii není špatná ale určitě není stejná jak ukazuje výrobce na krabici. Oceňuji náhradní role s možností nalepení. Celý fotoaparát bych spíš zařadil do hraček než do elektroniky. Dětem se líbí a baví si s ním hrát/fotit. Ocenil bych kdyby po vyfocení šel tisk zrušit jelikož se ne vždy podaří vyfotit na první pokus.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýnka

• Lehkost
  • Jednoduchost
  • Ovladatelnost
  • Nesmí se hýbat s fotakem jinak jsou fotky rozmazane

Tisk na termolapir je trošku prouskovany když neni dobré světlo. Velky vyber filtru ,efektu, rámečku. Při vložení sd karty muzete fotit i bez tisku ukladaji se na kartu . Da se i natáčet videa, poslouchat hudba hrat hry takze super na zabavení dítěte na dlouhé cesty . Ma i blesk ,zoom, časovac takže můžete se vyfotit i samy s rodinkou. Fotit zvládá i tříletý kluk . Za mě super darek pod stromeček . Co mě mrzi je, že musite fotoaparat držet ipravdu pevně aby se vyfotila fotka krásná jinak je rozmazána .

Ověřený zákazník Testuj.to Katka

• Design
  • Jednoduché ovládání i pro děti
  • Okamžitý tisk
  • Efekty, vyzdobení fotek
  • Hry, hudba
  • Velký barevný displej
  • Čeština
  • Žádná microSD karta v balení
  • Trošku horší kvalita tisku, vytištění fotek spíše pro zábavu než na uchování vzpomínky
  • Vyšší cena

Tento dětský přístroj Lamax mi přijde jako ideální první fotoaparát pro děti. Děti si s pořízenými fotkami mohou vyhrát, různě je nazdobit a pak se rozhodnout, jestli si je chtějí vytisknout na termopapír (fotky spíše pro zábavu, na památku, než na uchování vzpomínek, jsou černobílé). Tisk fotek může být i okamžitý. Ovládání je velice snadné, děti si na vše přišly samy. Navíc je v češtině. Kromě fotografování a natáčení videí si děti mohou zahrát hry nebo poslechnout hudbu. Fotky, videa i hry jsou krásně vidět na velkém barevném displeji. Líbí se mi design přístroje, krásně padne do dětských rukou, je lehký, navíc má odolný povrch, jen tak se nepoškrábe. Děti mohou přístroj nosit na krku a snadno ze šňůrky v čas potřeby odepnout. Součástí balení není microSD karta, nelze tedy ihned používat, pokud nemáte zbytečnou doma.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• 4 hry
  • Možnost přehrávání hudby
  • Kvalita fotografií
  • Nic jsme zatím nenašl

Dětský fotoaparát od Lamax nás se synem moc mile překvapil. Na ovládání je jednoduchý, focení zvládnou i malé děti, u nás se střídal pětiletý syn a tříletá dcerka. V balení jsou dvě role termopapíru, plus jedna role nalepovacího a vytisknutí fotky trvá cca 10s. Syn si fotky buď vytiskl klasicky a vybarvil a ty co vyfotil na nalepovací termopapír si nalepil. Fotky mají hezké rozlišení na termopapiru, i uložené přímo ve fotoaparátu na microsd kartě. Fotoaparát má navíc spoustu efektů, rámečků a filtrů, a tak je focení o to víc zábavnější. Po vložení microsd karty je možnost ukládání fotek a natáčení videa a také fotoaparát používat jako mp3 přehrávač. V balení určitě každý uvítá šňůrku na zavěšení, aby dítěti fotoaparát případně nespadl na zem a hned se nerozbil. Foťák má velký displej, což je pro děti ideální. Synovi se líbila krásná modrá barva a z her si oblíbil hlavně hada a tetris. Fotoaparát může jen doporučit, protože syn ho nechce dát vůbec z ruky a fotí na něj každou chvilku.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 6. prosince 2023

• Snadná manipulace
  • Možnost poslouchat hudbu
  • Velký výběr efektů a rámečků
  • Možnost focení bez tisku fotografie
  • Ukládání fotek a videí na micro SD kartu
  • Kratší nabíjecí kabel USB
  • Při přehrávání natočeného videa nejde zvuk souběžně s obrazem

Instantní fotoaparát jsme pořídili pro syna a je s ním velmi spokojený. Nejvíce ho baví fotit a využívat u toho velké množství efektů a rámečků. Fotky se tisknou na termopapír nebo na samolepkový termopapír. Rozlišení fotoaparátu je pro děti dostačující. Vytištěná fotka je dobře čitelná, ačkoliv jsou na ní vidět proužky tisku. Dále foťák využívá syn pro poslech hudby, kterou má uloženou ma micro SD kartě, a rád i využívá 4 hry, které se dají hrát přímo v tomto fotoaparátu.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 1. prosince 2023

• Barva
  • Kvalita
  • Výkon
  • Funkce
  • Možnost tisknout na lepicí papir
  • Kvalita fotek

Lamax instaKid1 je velmi příjemný. Má hezkou barvu a je z příjemného materiálu, který neklouže. Navíc je v balení také šnurka na krk, což se u děti velice ocení.
Nabíjení na USB C je velkou výhodou. Velký displej je super na hraní her a má kvalitní rozlišení a moc příjemné barvy.
Přehlednost aplikaci je velkou výhodou, dobře se ovládá a orientuje se v menu.
Lehká nastavitelnost času, jazyku, rozlišení, hustoty tisku, způsobu tisku atd.
Potěšila mě hra Snake, tetris i pinkani kuličky.
Je to multifunkční fotoaparát.
V nastavení se dá nastavit, zda se bude fotka tisknout jehlickovym způsobem nebo tisk ve stupních šedi.
Dá se také nastavit Hustota tisku.
Za nás VELKÁ spokojenost.

Kodak M35 35mm

Kodak M35 35mm

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Splnilo vše dle očekávání.

Ověřený zákazník FUJIfoto.cz Honza

Přidáno: 4. října 2023

Zakoupeno v FUJIfoto.cz

• Malý, vejde se fakt všude
  • Pro nadšence, nikdy nevíte co z něho nakonec vyleze za snímek
  • Selfie zrcátko v hledáčku
  • Baterie která nejde vyměnit, takže až "umře", tak je konec

Měl jsem tento Pola Go přístroj předchozí verze (Gen1), kde byly výsledky dost rozpačité. Na tomto přístroji Gen2 jsem zatím vyfotil tři balíčky fotek a vypadá to lépe i přesto, že byly prošlé. Poměr nepovedených fotek (což je i přístrojů Polaroid běžná záležitost) je podstatně menší. Zejména v interiéru. Asi opravdu upravili automatiku expozice a clonu, jak se píše na internetu. Záleží ale také na filmech, část kvality snímku jde za nimi.

Polaroid Land 320

Ilfocolor Rapid Retro 400

Ilfocolor Rapid Retro 400

Ověřený zákazník InstaxStore.cz Kim

Přidáno: 2. srpna 2023

(naposledy upraveno 2. srpna 2023)

Zakoupeno v InstaxStore.cz

Super!

Fujifilm Instax Square SQ40

Fujifilm Instax Square SQ40

Ověřený zákazník InstaxStore.cz Jan

Přidáno: 4. července 2023

Zakoupeno v InstaxStore.cz

Sice je foťák bez možnosti rozšířených nastavení, ale o to víc je ideální pro rychlé focení. Jedině že blesk je aktivní neustále, ale dá se přikrýt prstem. Mám na tento formát fotek instax ještět foťák Lomo'Instant Square se skleněnou čočkou, kde jsou fotky ostřejší, ale není tak skladný jako tento.

FujiFilm Instax Wide 300

FujiFilm Instax Wide 300

Ověřený zákazník Polagraph Zdeněk

Přidáno: 22. června 2023

Zakoupeno v Polagraph

• Velmi dobrý fotoaparát na instantní fotografii s příjemným designem a funkčností.

Zobrazuji 1 - 20 ze 335 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...17